Canpol babies Teplomer do vane kačička

Kód: 2/781
Neohodnotené
Značka: Canpol
€3,40
Skladom

Presný, spoľahlivý teplomer v tvare kačičky na kontrolu teploty vody pripravovaného kúpacieho kúpeľa s dobre čitateľnou stupnicou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúpací teplomer slúži na kontrolu teploty vody pripravovanej kúpacie kúpele malého dieťaťa. Je presný, spoľahlivý s dobre čitateľnou stupnicou. Na meranie teploty sa používa zafarbený alkohol/petrolej - podľa šarže výrobku. Trubička teplomera je bezpečne zapustená v tele teplomera tak, aby sa k nej dieťa nedostalo. Upozornenie! Odporúčaná teplota kúpacieho kúpeľa malého dieťaťa sa pohybuje medzi 32 - 37 ° C a je na teplomere označená symbolom smejúcej sa tváre. Teplota označená snehovou vločkou je príliš nízka a teplota označená slniečkom príliš vysoká.

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte v teplej vode šetrným umývacím prostriedkom. Dôkladne opláchnite. Neprelievajte vriacou vodou.

Upozornenie! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie Vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Teplomer zodpovedá požiadavkám:
Smernicu Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Teplomery
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: