Doprava a platba

Tovar vám bude doručený niektorú zo služieb Slovenskej pošty alebo naším zmluvným partnerom kuriérskou službou DPD, WEDO. Cena dopravy a dobierky sa odvíja od výšky objednávky s DPH a typu platby. Doprava aj dobierka je u oboch zmluvných partnerov pri objednávke nad 50 € s DPH ZADARMO (platí len v rámci SR).

Cena dopravy pre SR:

WEDO - doprava SR - € 3,99

DPD - doprava SR - € 10

Osobný odber ZADARMO v sídle firmy NAPPY s.r.o. .: Po - Pia 6:30 - 15:00.

možnosti platby
Platba prevodom - zadarmo
Platba dobierkou SR - € 1,40
GoPay peňaženka  - zadarmo

V prípade, že zvolíte platbu prevodom, budú vám po dokončení objednávky zaslané všetky potrebné podklady na vami uvedený email. Platbu zadáte na nižšie uvedený bankový účet, ako variabilný symbol bude slúžiť číslo objednávky. Pri zadávaní variabilného symbolu buďte pozorní, bez neho nie je možné platbu prídu a tovar expedovať. Platba býva na účet pripísaná počas dvoch pracovných dní, v závislosti na banke u ktorej máte účet vedený.

Naše bankové spojenie:
Platby v rámci slovenské republiky: IBAN CZ1920100000002701989746, SWIFT / BIC FIOBCZPPXXX

Variabilný symbol (VS) = číslo objednávky (bude odoslané na vami uvedený email)

Platba pri prevzatí
V hotovosti - zaplatíte pri preberaní zásielky kuriérovi. Prosíme pripravte si pred prevzatím presnú sumu, vyhnete sa tak čakanie a iným komplikáciám. .

prevodom GoPay
Platobnú bránu GoPay prevádzkuje spoločnosť GoPay s.r.o., v rámci služieb platobného systému GoPay www.gopay.cz. Táto služba ponúka online platobné metódy v rámci jediného užívateľského rozhrania. Pri požiadavke k platbe je zákazník presmerovaný na stránky platobnej brány GoPay, kde vykoná výber preferovanej platobnej metódy. Neskôr je zákazník presmerovaný na rozhraní zvolenej platobnej metódy, kde je vyzvaný na zadanie užívateľských údajov a na dokončenie platby.