Kendamil BIO Nature počiatočné mlieko 1 (800 g) DHA+

Kód: 2820
Neohodnotené
Značka: Kendamil
€23,74
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Počiatočné bio/ogranické dojčenské mlieko Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka. Vhodné pre výživu dojčiat od narodenia (deti od 0-6 mesiacov) ak nemôžu byť dojčení.

✔ Z plnotučného mlieka
✔ Bez palmového oleja
✔ Bez rybieho oleja
✔ Bez sóje
✔ Vyrobené bez použitia GMO*
✔ Obsahuje iba laktózu

* Certifikované. Geneticky modifikované zložky/suroviny (podľa legislatívy) neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane kŕmenia pre hospodárske zvieratá, z ktorých sa mlieko získava.

Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District. Britský národný park Lake District je známy svojimi nekonečnými krištáľovými jazerami a nedotknutou prírodou. V tejto krásnej oblasti sa Kendamil vyrába. Celý proces výroby je starostlivo sledovaný organizáciou Red Tractor od farmy až po zabalenie.

Zloženie: Organické plnotučné mlieko (124,43 g plnotučného mlieka na 100 g prášku), organická demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku, organické odstredené mlieko , organické rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový ) , citrát vápenatý, citrát sodný, chlorid draselný, mliečnan vápenatý, chlorid horečnatý, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), vitamín C, hydroxid draselný, cholín bitartrát, ženositol, pyzit , l-karnitín , niacín, kyselina pantoténová, síran meďnatý, tiamín (B1), vitamín A, vitamín B6, riboflavín (B2), kyselina listová, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, vitamín K, vitamín D, biotín, vitamín B1. Alergény sú vyznačené tučným písmom .

Hmotnosť: 800 g. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť (Best before) viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení. Chráňte pred chladom a mrazom. Krajina pôvodu: Veľká Británia. Distribútor: Health Academy sro, Zbraslavská 22/49, 159 00 Praha, Česká republika.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje Vám obom mnoho výhod. Je dôležité, aby po dobu, kedy budete dojčiť, bola Vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokiaľ sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť Vašu schopnosť dojčiť a neskôr zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné. Pred začiatkom použitia počiatočnej dojčenskej mliečnej výživy Vám odporúčame v tejto súvislosti premýšľať aj o sociálnom a finančnom dopade Vášho rozhodnutia. Kendamil 1 počiatočné dojčenské mlieko je vhodné pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené, a malo by sa užívať len na základe odporúčania lekára, alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom. Potravina pre zvláštnu výživu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské mlieko
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: