LOVI Hrnček 360 WILD SOUL 250ml 9m+ holka

Kód: 1/604NEW
Neohodnotené
Značka: Canpol
€10,76
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kolekcia inšpirovaná prírodou, WILD SOUL od LOVI, prináša prvý hrnček, z ktorého pije dieťatko rovnako, ako z pohára… ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 250 ml so silikónovou membránou nesmie chýbať vo výbavičke pre bábätko. Hrnček neobsahuje BPA. Viečko obsahuje antibakteriálnu ochranu - najnovšie technológie Saniconcentrate™

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia inšpirovaná prírodou, WILD SOUL od LOVI, prináša prvý hrnček, z ktorého pije dieťatko rovnako, ako z pohára… ale bez rozliatia!

Kolekcia v dvoch farebných líniách - pre dievčatá i chlapcov.

Módne vzory – v súlade s najnovšími trendmi inšpirovanými prírodou.

Nápaditá grafika – použitá na hrnčekoch aj na balení.

Hrnček LOVI 360° bol špeciálne vytvorený tak, aby bol čo najlepším pomocníkom dieťatka, ktoré sa učí samostatne piť ako z pohára a chránil obsah hrnčeka pred rozliatím.

Viečko so systémom 360 ° umožňuje pitie z akéhokoľvek miesta po obvode hrnčeka, ľahko sa udržuje v čistote, umožňuje pitie bez rozlievania, ale nie je primárne konštruovaný ako nekvapkajúci hrnček (pri silnom zatlačení na membránu tekutina vykvapkáva) - učí dieťa kontrolovať pohyby pri pití a pripravuje ho na pitie z otvoreného hrnčeka.

Silikónová membrána umožňuje pitie z každého miesta po obvode hrnčeka - učí dieťa piť prirodzeným spôsobom a podporuje jeho rýchlejší rozvoj.

Hrnček podporuje rozvoj rečového aparátu - predchádza vadám reči.

Neobsahuje náustok – dieťa pije rovnako ako z pohára.

Chráni obsah hrnčeka pred rozliatím.

Viečko obsahuje antibakteriálnu ochranu - najnovšie technológie Saniconcentrate™.

Čo je technológia Saniconcentrate™?

Používa biokompatibilný netoxický prvok: zinok, rovnaký, ktorý by sme mali vstrebávať v našej každodennej strave. Zinok je jedným z nutričných prvkov potrebných na správne fungovanie nášho tela. Je nevyhnutný pre zdravý imunitný systém a na vybudovanie a starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty.

Antibakteriálny účinok je spôsobený prirodzenými vlastnosťami zinku, ióny zinku používané v technológii Saniconcentrate™ pripomínajú prirodzený obranný mechanizmus ľudskej kože.

Ako funguje technológia Saniconcentrate™?

  • množstvo baktérií na povrchu s technológiou Saniconcentrate™ je o 99.9 % nižšie v porovnaní s ostatnými povrchmi – testované podľa noriem ISO 22196, JIS Z2801 a ISO20743
  • urýchľuje redukciu vírusov 5x rýchlejšie ako v prípade ostatných povrchov (vo vzťahu k ľudskému koronaviru E229)
  • antibakteriálna účinnosť až 99 % za 24 hodín (pokiaľ ide o SARS-CoV -2 / Covid -19) - testované podľa ISO 21792

Kde je technológia Saniconcentrate™ umiestnená v hrnčeku 360 °?

Antibakteriálna ochrana pokrýva viečko a zátku – technológia Saniconcentrate™ je rozložená po celom povrchu, čo zvyšuje antibakteriálnu ochranu.

LOVI Hrnček 360° – umožňuje prechod na pitie ako z pohára, ale bez rozliatia.

360° skrutkovacie viečko – umožňuje pitie z akéhokoľvek miesta po obvode hrnčeka.

Inovovaný tesniaci systém – umožňuje pitie bez rozlievania, ale nie je primárne konštruovaný ako nekvapkajúci hrnček.

Profilované úchyty – prispôsobené detským ručičkám.

Jednoduché čistenie – všetky časti je možné ľahko rozobrať a umyť.

Dostupnosť náhradných dielov – ľahko vymeniteľné tesnenie.

Hrnček LOVI 360° získal ocenenie konečných spotrebiteľov:

Súprava obsahuje:

  • hrnček 250 ml
  • nevylievaciu membránu 360°
  • viečko
  • úchyty

Návod na použitie:

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na obsluhu a uchovajte ho pre prípadné neskoršie použitie. Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte hrnček v teplej vode prípravkom určeným deťom, dôkladne ho vypláchnite. Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Skrutkovacie viečko opláchnite v teplej vode. Odporúčame viečko umývať rozmontované podľa schémy na obrázku. Nepretláčajte žiadne predmety cez otvory v membráne, membránu nerozťahujte, pretože by prestala dostatočne tesniť. Husté tekutiny, napr. šťavy s kúskami ovocia, môžu upchať otvory v membráne. Nevyvárajte. Neprelievajte vriacou vodou. Nesterilizujte. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neodporúčame umývať v umývačke riadu. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sanie nápojov môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Hrnček LOVI 360° zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami.
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami.
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky.
EN 14350 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské fľaše
Hmotnosť: 0.27 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: