LOVI prvé kŕmiace lyžičky 2ks Pistachio

Kód: 35/582_GRE
Neohodnotené
Značka: Canpol
€8,67
Skladom

Súprava prvých kŕmiacich lyžičiek   s PRÍRODNÝMI SUROVINAMI, 20% recyklovaných drevitých vlákien, menej plastu, bez melamínu, bez BPA. Minimalistické, bez zbytočných aditív. Ľahké a praktické, skvelé na samostatné kŕmenie, vhodné pre deti 6m+.

Detailné informácie

Podrobný popis

LOVI   sada prvých kŕmiacich lyžičiek sa skladá z dvoch lyžičiek   v rôznych farbách , plytké, úzke a primerane tvrdé, ideálne pre skúmanie nových chutí v jedálničku vášho dieťaťa. Pohodlná dlhá rukoväť uľahčuje rodičom vyberanie jedla z nádoby a dieťa môže lyžičku ľahko uchopiť. Lyžička LOVI má jedinečný tvar pripomínajúci špachtľu ORL, aby bolo pre vaše dieťa naberanie jedla ešte jednoduchšie.

Výrobky LOVI sú ľahké, praktické, ľahko sa držia a majú bezpečný, oválny tvar, takže ich môžu používať deti aj rodičia. Na výrobu tanierikov sme použili 20% recyklovaných drevitých vlákien , vďaka čomu je v ich zložení menej plastu a hlavne sú tieto produkty bez melamínu a BPA .

Sada je zabalená v elegantnej krabičke , takže poslúži aj ako ideálny darček.

Sada prvých kŕmiacich lyžičiek s PRÍRODNÝMI SUROVINAMI , 20% recyklovaných drevitých vlákien, menej plastu. Minimalistické, bez zbytočných aditív.

ĽAHKÉ A PRAKTICKÉ

Ľahké a praktické, skvelé na samostatné kŕmenie, vhodné pre deti 6m+.

BEZ MELAMINU A BEZ BPA

POHODLNÁ A DLHÁ RUKOVÄŤ

Uľahčuje naberanie jedla a umožňuje si jedlo samostatne vyskúšať.

JEDINEČNÝ DIZAJN, JEDNODUŠE KOMBINOVATEĽNÉ

Tvar riadu pre dospelých. Jednoducho kombinovateľné s ostatnými produktmi v kolekcii (misky, tanieriky, hrnčeky, lyžičky v troch atraktívnych farebných kombináciách). Jemné farby sa hodia do každého interiéru, oceníte ich aj v prírode.

STAROSTLIVOSŤ O PLANETE

Kvôli ochrane planéty má obal certifikáciu FSC a materiál v ňom použitý je zo 60% recyklovaný.

Návod na použitie.:
Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte šetrným umývacím prípravkom v teplej vode a dôkladne vypláchnite horúcou vodou. Nepoužívajte ostré, drsné prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Nevyvárajte! Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neumývajte v umývačke riadu.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte iba pod priamym dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte – vymeňte ho za nový. Udržujte v čistote. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Sada prvých kŕmiacich lyžičiek zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami,
EN 14372 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Príbory a riad na kŕmenie - Bezpečnostné požiadavky a skúšky.

Dodatočné parametre

Kategória: Lyžičky a príbory
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: