Respirátor FFP2 EU BeSafe concept

Kód: 1700
Tip
Neohodnotené
Značka: Besafe
€0,75
Skladom

Antivírusový respirátor s filtračnou triedou KN95 (N95) zachytáva viac ako 94% vírusov baktérií (zodpovedajúce triede ochrany FFP2), prachových, peľových aj smogových častíc

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • Materiál: Bavlna + netkaná látka
  • Trieda ochrany: KN95, N95 (FFP2)
  • Stupeň filtrácie: ≥ 94%

CE certifikácia

  • Veľkosť: Univerzálna
  • Farba: Biela

Americké centrum pre kontrolu chorôb (CDC) uvádza štandard respirátora N95 (KN95) ako súčasť odporúčaných ochranných prostriedkov vo svojich častých otázkach FAQ COVID-19 a pokynov k SARS (SARS je podobný typ vírusu Corona). Čo znamená, že N95 (KN95) lepší je prijateľný.

Sú vhodnejšie proti vírusom obyčajné lekárske rúšky alebo respirátory?

Je dôležité poznamenať, že ani rúšky alebo respirátory (respiračné rúška) nemôžu zaručiť stopercentnú ochranu proti vírusom. Rúška bez filtrácie sú určené skôr na čiastočnú ochranu, pretože zadržujú vami vykašľané alebo kýchnutie infekčnej mikro-kvapôčky, aby sa neprenášali ďalej, čo znamená, že chráni okolie pred chorým človekom. Respirátor alebo respiračnú rúšku po nasadení filtruje vzduch, ktorý vdychujete a zachytáva škodlivé látky, aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému. Používanie respirátora je doplnkovou ochranou, rovnako ako ochranné okuliare alebo ochranný odev. Respirátor je jednorazová ochranná pomôcka a bežne je určená na 8 hodinové použitie.

Aký respirátor si zvoliť na ochranu pred baktériami a vírusmi?

Jedným z najrozšírenejších sú respirátory s označením KN95 a N95. Toto označenie certifikátu zaisťuje podľa Národného inštitútu pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (NIOSH) ochranu nositeľa pred 95% vzdušnými časticami s priemerom 0.3 um alebo väčšími. Podľa WHO je odporúčaná taká ochrana ako minimálny štandard. Označenie FFP2 je ekvivalent ochrany N95 a FFP3 je ako najvyššia ochrana pri respirátoroch ktoré máji až 99% -nú filtráciu častíc.

Správne nasadenie masky

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos aj bradu. Muži by mali byť oholení, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtrované vzduch.

Z dôvodu ochrany zdravia az hygienických dôvodov nie je možné tovar vrátiť v 14-dňovej lehote.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustratívne.

Dodatočné parametre

Kategória: Rúška a respirátory FFP2 EÚ
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: