SALVEST Ponn BIO Jahodové chrumky (20 g)

Kód: HF76644
Neohodnotené
Značka: Salvest Põnn
€1,56
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

SALVEST Põnn BIO Jahodové chrumky (20 g)

Vďaka obľúbeným príchutiam chrumky Salvest deťom nielen chutia, ale ponúkajú aj niečo navyše. Ich špeciálny tvar skvele padne do rúk malých stravníkov. Hravo as chuťou sa tak rozvíja používanie prstov na rukách a zlepšuje sa zručnosť a samostatnosť pri jedle. Pochutnať si na nich môžu už od ukončeného 7. mesiaca, kedy tiež ocenia vitamín B1, ktorý prispieva k normálnej činnosti ich nervovej sústavy. A tiež to, že sú zo 100% BIO surovín. Červenú farbu im dodávajú sušené jahôdky a jabĺčka.

Zloženie: *kukuričná krupica (77,5%), *slnečnicový olej, *sušené jablká (6,5%), *sušené jahody (3,5%), tiamín hydrochlorid (vitamín B1). *V BIO kvalite. Bez lepku.
Výživové údaje na 100 g: energia 1807 kJ / 429 kcal, tuk 11 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g, sacharidy 75 g, z toho cukry 4,1 g, vláknina 3,7 g, bielkoviny 6,5 g , soľ 0,01 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,004 g, tiamín (vitamín B1) 0,50 mg. Bez prídavku cukrov. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Návod na použitie: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru a poležiačky. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: skladujte na suchom mieste. Neskladujte v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite a uložte na suchom a tmavom mieste.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko.
Distribútor: Health Academy, sro, Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.

*obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
**ako všetka dojčenská a detská výživa
Potravina pre zvláštnu výživu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: