Ambi Pur 3vol 20ml (strojček + náhradná náplň) Spice Apple

Kód: 7869
Neohodnotené
Značka: Ambi-Pur
€6,27 –3 %
ZMMSAP 000000000000257886
€6,27 –3 % €6,04
Skladom

Ambi Pur 3Volution Infinity Spice Apple priebežne odstraňuje pachy a strieda 3 navzájom sa doplňujúce vône pre sviežosť, ktorú budete vždy vnímať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ambi Pur 3Volution Infinity Spice Apple priebežne odstraňuje pachy a strieda 3 navzájom sa doplňujúce vône pre sviežosť, ktorú budete vždy vnímať. Vydrží až 90 dní (pri používaní 12 hodín denne s nastavením najnižšej úrovne odparovania). Objavte krásu Spice Apple teraz s 2x väčším účinkom v porovnaní s našimi bežnými osviežovačmi vzduchu: Intenzívnejšia vôňa s väčším dosahom naplní miestnosť vôní. Táto zmes gurmánskeho jablka s tónmi škorice a klinčekov presýti váš domov vôňou čerstvo upečeného jablčného závinu. Vnímajte pokoj, ktorý vás obklopí, keď sa vzduch naplní touto čistou a decentnou vôňou. U bežných elektrických osviežovačov si na vône rýchlo zvykneme a prestaneme ich vnímať. Osviežovač vzduchu Ambi Pur 3Volution sviežosť obnovuje tým, že sa každých 45 minút automaticky striedajú 3∘vzájomne sa doplňujúce, vysoko kvalitné vône. Náplne Ambi Pur 3Volution používajte s odparovacím strojčekom 3 Volution, aby ste naplnili váš domov sviežosťou a vôňou, ktorú budete vnímať deň čo deň, týždeň čo týždeň. 3Volution taktiež umožňuje nastaviť intenzitu odparovania vône a tak vám pomôže vytvoriť požadovanú atmosféru.

  • Neustále odstraňuje pachy a strieda 3 vzájomne sa doplňujúce vône pre výraznú sviežosť
  • Vydrží až 90 dní (pri používaní 12 hodín denne s nastavením najnižšej úrovne odparovania)
  • Infinity Spice Apple s 2x väčším účinkom: intenzívnejšia vôňa s väčším dosahom
  • S nádychom škorice a klinčekov
  • 3Volution s technológiou Odourclear nepretržite odstraňuje pachy a zanecháva ľahkú sviežu vôňu
  • 3Volution strieda vzájomne sa doplňujúce vône každých 45 minút pre sviežosť, ktorú budete vnímať

Príprava a použitie

1: Z náplní odstráňte uzávery. Fľaštičky nevyberajte z držiaka. 2: Pred vložením náplne vyberte strojček zo zásuvky elektrického prúdu. Náplň kliknutím zasuňte na miesto. 3: Do zásuvky zapájajte vždy vo vertikálnej polohe (viď šípky HORE na zadnej strane). 4: Pravidelne mení vôňa. 5: Keď všetky kontrolky blikajú zároveň, vymeňte náhradnú náplň. Keď je fľaštička prázdna, vyberte zo zásuvky elektrického prúdu a náhradnú náplň vymeňte. Fľaštičku s náplňou udržujte vždy vo vertikálnej polohe, dnom dole. Používajte iba v súlade s návodom na použitie. Nad strojčekom nechajte minimálne 50 cm voľného priestoru. Nezakrývajte ani nedávajte za záclonu alebo záves. Nezapájajte s predlžovacím káblom ani rozdvojkou.

Dodatočné parametre

Kategória: Osviežovače vzduchu
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: