Dada PURE Care Vel.6 EXTRA LARGE, 16+ kg, 26 ks

Kód: 6638
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Dada
€8,60
Skladom

Nové plienky Dada Pure Care Extra Large sú určené pre bábätká s hmotnosťou 16+ kg. Dada Pure Care sú plienky, ktoré boli vytvorené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa a životné prostredie.

Detailné informácie

Podrobný popis

DADA PURE CARE VEL.6 EXTRA LARGE, 16+KG, 26KS

Nové plienky Dada Pure Care Extra Large sú určené pre bábätká s hmotnosťou 16+ kg. Dada Pure Care sú plienky, ktoré boli vytvorené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa a životné prostredie. Kombináciou materiálov prírodného pôvodu vrátane organickej bavlny a bezchlórovej bielenej celulózy s najnovšou technológiou poskytujú naše plienky spoľahlivú ochranu a sú ideálne pre jemnú pokožku dieťaťa od prvých dní života.

Vnútorný kryt plienky je vyrobený zo 100% rastlinných materiálov, je mäkký, priedušný a mäkký na pokožku dieťaťa. Bez mlieka, prírodného latexu a parfumov pre prirodzenú ochranu pokožky vášho dieťaťa. Použitie jedinečných technológií priťahovania SeconDry a Quick Liquid umožňuje okamžitú a rovnomernú absorpciu vlhkosti a technológia LongLasting Wetlock zaručuje dlhotrvajúcu absorpciu, udržuje detskú pokožku suchú a chráni pred podráždením. Identifikátor vlhkosti vám povie, kedy si vymeniť plienku.

ecolabelallergydermacottonelektrohypoalergennimceclip0

 

Dodatočné parametre

Kategória: Eko plienky
Hmotnosť: 1.6 kg
Váha dítěte: 16 + kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: