Dada PURE Care Veľ.6 EXTRA LARGE, 16+ kg, 26 ks

Kód: 6638
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Dada
€6,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Nová rada plienok Dada Pure Care, identifikátor vlhkosti, bielené bez chlóru, vyrobené z prírodných materiálov, technológia Long Losting Wetlock - dlhotrvajúca ochrana, technológia Quick Liquid Atraction - superochranné kanáliky, ktoré rovnomerne odvádzajú moč, technológia SeconDry, ktorá okamžite odvádza vlhkosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

ecolabelalergydermacottonelektrohypoalergénnymceclip0

Nové plienky Dada Pure Care Maxi sú určené pre deti s hmotnosťou od 16 + kg.
Plienky Dada Pure Care sú vyrobené s ohľadom na bezpečnosť vášho dieťaťa a životné prostredie. Kombinácia materiálov prírodného pôvodu vr. z organickej bavlny a bielenej celulózy bez chlóru, s najnovšou technológiou, naše plienky poskytujú spoľahlivú ochranu a sú ideálne pre jemnú pokožku dieťaťa od prvých dní života.
Vnútorný poťah plienky je vyrobený zo 100% rastlinných materiálov, je mäkký, priedušný a jemný k detskej pokožke. Bez balzamov, prírodného latexu a parfumov na prirodzenú ochranu pokožky vášho dieťaťa. Použitie unikátnych technológií priťahovania SeconDry a Quick Liquid umožňuje okamžitú a rovnomernú absorpciu vlhkosti a technológia LongLasting Wetlock zaručuje dlhotrvajúce vstrebávanie, udržuje detskú pokožku suchú a chráni pred podráždením. Identifikátor vlhkosti Vám povie, kedy máte vymeniť plienku.
Kvalitu, bezpečnosť a starostlivosť o prírodné prostredie pre Dada Pure Care potvrdzujú početné certifikáty vr. Dermatest, certifikácia pre alergiu, EU Ecolabel.

plienka

Dodatočné parametre

Kategória: Pure
Hmotnosť: 1.6 kg
Váha dieťaťa: 16 + kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: